31 sie 2015

#3Back to school TAG: szkolny czas

Hejka! Wiem,że pisałyśmy, iż poprzedni post będzie ostatnim w tej serii lecz postanowiłyśmy, że taki TAG ładnie by zakończył tą serie. Też nie będzie jakiś on bardzo długi, parę pytanek i naszych odpowiedzi. Bez przedłużania zaczynajmy :) 

1.O której wstajecie do szkoły? 
Do szkoły wstajemy różnie, w zależności od tego na jaką godzinę mamy do szkoły. Jeśli idziemy na 8 to wstajemy 6:15,6:30. Jeśli 8:50 (w późniejszych godzinach nie zdarzyło się nam chodzić do szkoły, chyba że nie było jakiejś lekcji) to wstajemy po 7:15. 
2.Ulubiony nauczyciel?
W związku z tym, że w tym roku idziemy do nowej szkoły nie mamy jeszcze swojego ulubionego nauczyciela. Natomiast w podstawówce była to pani od angielskiego(nasza wychowawczyni), a w gimnazjum był pan od wf,pani od zajęć technicznych i S.Sylwia(od religii).
3. Z jakiego przedmiotu jesteście najlepsze? 
Nie potrafimy się określić w jednym. Z każdego szło nam dobrze. Ale chyba była to biologia i WF (haha). 
4.Czy masz w szkole grupę bliskich znajomych czy trzymasz się z każdym?
Jako przyjaciółki zawsze trzymamy i trzymałyśmy się razem w każdej sytuacji. Lecz  miałyśmy w w gimnazjum grupkę osób na których zawsze mogłyśmy liczyć co nie oznacza, że z nikim innym nie rozmawiałyśmy. Rozmawiałyśmy lecz była to rozmowa, w sumie tego nie można nazwać rozmową. Było to na podstawie -Cześć.-Cześć.
5.Plecak, torba czy tornister? 
W podstawówce była to torba raz plecak, naprzemiennie. W gimnazjum była to częściej torba, rzadziej plecak. Teraz w szkole wyższej zamierzamy nosić plecak, ponieważ ciężar jaki mamy do dźwigania na plecach nie zrobiłby nam dobrze jeśli nosiłybyśmy torbę na jedno ramie. Ale jak to bez torby do szkoły? Będziemy ją nosić jak będzie mniej lekcji lub na jakieś wyjazdy lub wyjścia szkolne. 
6.Czy malujecie się do szkoły? 
Malujemy ale nieprzesadnie. Raczej stawiamy na naturalne piękno, nakładamy tylko jakiś błyszczyk/pomadkę na usta, malujemy rzęsy i używamy kremu BB albo korektor to twarzy, gdy wyskoczy nam coś. Dziewczyny wiecie o co chodzi.
7.Do szkoły spodnie,spódnice czy sukienki?
Bez zastanowienia możemy odpowiedzieć wam, że z tych trzech rzecz do wybory wolimy spodnie bądź leginsy. Sukienki/ spódniczki zakładamy wtedy kiedy to konieczne. np apel w szkole. 
8.Czy nosicie biżuterie do szkoły? 
Hm.. Nie :) Jedna z nas nosi tylko pierścionek. 
9.Czy w zeszłym roku miałyście pasek na świadectwie? 
Nie, nie miałyśmy. 
10.Czy jesz w szkole drugie śniadanie? 
Jest dzień w którym wcale nawet nie jemy w szkole bo nie jesteśmy głodne. Ale zawsze mamy w plecaku drugie śniadanie. Najczęściej są to kanapki albo drożdżówka. 
11.Przedmiot, z którego uważacie, że jesteście słabe i źle wam idzie?
Również bez zastanowienia możemy powiedzieć, że chemia! Chemia to zło. Znaczy.. może ona być fajna, ale nasza cała klasa za nią nie przepadała w gimnazjum.Mieliśmy taką okropną panią od chemii i chyba to się do tego przyczyniło. 
12.Jakim środkiem transportu udajcie się do szkoły?
Tylko i wyłącznie autobusem, ale częściej na pieszo heh ;p
13.Zmieniacie buty w szkole? 
Zmieniamy je wtedy kiedy jest taka konieczność. W zimę i jesień to obowiązek. Jak przychodzi już wiosna bez opadów deszczu i ciepłe lato w czerwcu to nie zmieniamy :) 
14.Czy lubicie ćwiczyć na wf?
Tak, miałyśmy takiego super pana od wf, że aż się chciało się na taką lekcje przyjść.
15.Czy w wakacje tęsknicie za szkołą? 
Na pewno trochę tak. Tęskni się za osobami, z którymi się przebywało przez prawie cały rok dzień w dzień. Brakuje nam ich. Niekiedy tęskni się nawet za krzykiem nauczyciela, kiedy nie odrobisz pracy domowej. Ale, żeby tęsknić za nauką w wakacje to NIE!

Mamy nadzieje,że TAG się wam spodobał bo nam się bardzo fajnie na takie pytanka odpowiadało i chyba będziemy częściej robić takie Tagi na naszym blogu co wy na to? :) 

6 komentarzy:

 1. Co do plecaków się zgadzam ! Noście plecaki i to na obu ramionach tak wiele książek jak do liceum chyba nie nosiłam nigdy choć w gimnazjum juz powoli się zaczynało. Ja czasami nie umiałam tego unieść, później się dziwią, że dzieci mają krzywe kręgosłupy.
  Serdecznie zapraszam ! ---> Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny wpis, przyjemnie się to czyta :)

  Zapraszam do mnie: http://monyikafashion.blogspot.com >klik<

  OdpowiedzUsuń
 3. Daleko macie do szkoły? Ja mając na 7:30 wstaję o 6:00 xD
  Też noszę plecak. Nawet gdy w podstawówce miałam mniej lekcji z torbą było dość ciężko :/
  Pozdrawiam :)

  http://andrew-scott-poland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tag czyta się bardzo przyjemnie. Myślę, że częstsze takie posty to dobry pomysł :)

  Pozdrawiam
  ☕ Czarna Kawaa - klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post :) Obserwujemy?
  http://martiinaz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥ Zachęcamy do komentowania.
♥ Za każdy komentarz ogromnie dziękujemy, daje nam to wielką motywacje.
♥ Nie zrażają nas hejty, a wręcz przeciwnie :)
♥ Zostaw linka do swojego bloga, a na pewno zajrzymy.
WYŁĄCZONA WERYFIKACJA OBRAZKOWA!