4 sie 2015

Toruń is..

..MIASTO PIERNIKÓW!

W dniu 1 sierpnia wybrałam się na wycieczkę do Torunia. Pojechaliśmy na późno i prawie wszystkie zabytki, które mieliśmy w planach odwiedzić były zamknięte. Ale nie zmartwiliśmy się, ponieważ poszliśmy na stare miasto Torunia, bulwary,fontannę. Bardzo dobrze się bawiliśmy.Toruń jest miastem większym od naszego. Jest więcej osób tam mieszkających jak i zwiedzających. Jest pięknie, jest co zwiedzać. Miasto tętni życiem. Jak dojechaliśmy, poszliśmy na fontannę. Duża fontanna, która wieczorem jest podświetlana i przedstawia repertuar utworów stanowiących muzyczne tło do pokazów wodnych. Są do melodie filmowe. Mniejsze pociechy, są szczęśliwe, bo kiedy pogoda dopasuje to mogą sobie biegać po fontannie.  

 


Później posiedzieliśmy trochę przy tej fontannie i poszliśmy na stare miasto. I w tym momencie mi się rozładował aparat i już nie mogłam zrobić zdjęć. Bardzo się wkurzyłam, ale jest to spowodowane, tym, że ma już swoje lata i mimo tego, że jest naładowana na full to się szybko rozładowuje. Ale może uda mi się ją jeszcze wymienić przed wyjazdem nad morze, bo bym chciała wam pokazać dużo zdjęć z wakacji.  
 
Na starówce dużo ludzi, nawet późnym wieczorem. Sklepy pootwierane, wszystko było okej. Stoiska z pamiątkami, ale to przeróżnymi. Miecze, żołnierze... Razem z siostrą weszłam na wieże widokową, mimo mojego lęku wysokości dałam radę! A ktoś z was był tam może? Jak wspomniałam wcześniej aparat mi się rozładował i nie miałam jak robić zdjęć w środku jak się szło. Szło się, szło się... najpierw po schodach betonowych( i wszystko było dobrze do czasu), później zaczęły się schody drewniane i to one prowadziły na sam koniec. Już idąc po nich trochę panikowałam, ale mówię sobie DAM RADĘ no i dałam :) Było ciężko, ale było warto. Polecam widok jest zniewalający. Widać całe miasto, no po prostu pięknie. Chcę bardzo przeprosić ale chociaż zrobiłam dla was zdjęcie telefonem, przepraszam za jakoś. Ale ważne, że jest. Patrzcie! 

 Późnym wieczorkiem poszliśmy na krótki spacer po Toruńskich bulwarach, zdjęć nie mam :( i jest mi bardzo przykro z tego powodu. Po spacerku poszliśmy do samochodu i ruszyliśmy w drogę do naszego miasta. Osobiście, bardzo spodobał mi się Toruń. Polecam odwiedzić te miasto. A może już byliście? Napiszcie w komentarzu i się pochwalcie jak wrażenia. Do następnego! 

4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia ;P Świetna ta fontanna *.* niestety mam bardzo daleko do Torunia, ale kto wie może kiedyś ;)
  Zapraszam na blog-estery.blogspot.com <=== KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety mam do Torunia 100 kilometrów i rzadko do niego zajeżdżam :/
  Pozdrawiam Julka ♥ Zapraszam do siebie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing photos dear!

  Please click on the link on my post
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/08/leather-with-shein.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia! obs za obs? ja już zaobserwowałam <3 ZAPRASZAM DO MNIE :)

  OdpowiedzUsuń

♥ Zachęcamy do komentowania.
♥ Za każdy komentarz ogromnie dziękujemy, daje nam to wielką motywacje.
♥ Nie zrażają nas hejty, a wręcz przeciwnie :)
♥ Zostaw linka do swojego bloga, a na pewno zajrzymy.
WYŁĄCZONA WERYFIKACJA OBRAZKOWA!