23 maj 2015

Nail varnishes+review

Wiemy, że posty nie pojawiają się zbyt często, za co bardzo Was przepraszamy.Spowodowane jest to tym, że nasze dni są zajęte przez naukę. Ale staramy się nie zaniedbywać bloga. Dziś postanowiłyśmy pokazać Wam nasze lakiery do paznokci, naszą "mini" kolekcje. Pewnie, każda Z was lubi sobie malować paznokcie na przeróżne kolory. Z faktu, że zbliża się lato lepiej malować paznokcie na kolory jasne :). Dziś przedstawimy Wam recenzje naszych lakierów- bo pewnie z wiele  Was,będąc w sklepie zastanawia się nad kupnem, a dlaczego tak jest? Ponieważ boimy się, że kolor nie będzie taki sam jaki jest w buteleczce, aby uzyskać wyrazisty kolor trzeba będzie czynność powtarzać wiele razy, że pędzelek będzie zostawiał włoski lub będą jakieś zacieki na paznokciu.  Ale nie martwcie się, dziś Wam pokażemy z naszej kolekcji, co było dobrym a co złym wyborem. Mamy nadzieję,że taki post będzie Wam przydatny i się Wam spodoba. 

Lakiery na zdjęciu powyżej są marketu Biedronka. Jedna marka to " BE BEAUTY " i druga " LA LUXE PARIS ". Jak na niską ich cenę,są niezawodne. Nadają połysk i bardzo wyrazisty kolor na poznokciach. Pędzelek nie pozostawia włosków ani różnych drobnych drobinek. Jesteśmy z nich bardzo zadowolone i możemy je Wam polecić. obrazek1-nr lakieru "5",obrazek2 "23", obrazek3 "21",obrazek4 "19", obrazek5 "4". Cena: 4.99zł. Lakiery na powyższym zdjęciu(obrazek 1) to marka " MIYO MINI DROPS " lakiery również nakłada się dobrze. Kolor nie zawodzi, również daje wyrazisty kolor. Lakier pierwszy to nr "3", lakier drugi "17" i trzeci "1". POLECAMY! cena: około 5zł. 

Na drugim zdjęciu to marka " MISS SELENE " od razu napiszę,że jest to odcień o nr"28". Pędzelek po jakimś czasie klei się z lakierem. Trudno się wtedy maluje. Aby uzyskać ładny kolor, trzeba pomalować wieloma warstwami. Nie polecamy! cena:około 4zł.

Na ostatnim zdjęciu widać dwa lakiery z marki " LEMAX COLOUR " pierwszy odcień to nr "8", drugi to " 1". Kolor ich jest bardzo wyrazisty i rażący,więc dobrze się nakłada. Co do pędzelków- nie pozostawiają żadnych włosków. Nawet jeśli przez dłuższy czas się ich nie używa to pędzelek nadal jest taki jak na samym początku. Jest nawilżony kolorem. Możemy polecić! cena: około 5zł. 

Zostawiamy Wam linka do ich strony:

Ostatnie dwa lakiery to odżywki jakie używamy. Pierwszą jest odżywka-serum z " EVELINE 9w1" - odżywka jest bardzo dobra. Efekty jej używania widać już po tygodni. Nadaje zdrowy połysk paznokciom. Paznokcie się nie łamią- są twardsze, nie rozdwajają się. Nawilża i uelastycznia płytkę. Lepsze efekty widać po 3-4 tygodniach jej używania.Można ją używać również jako bazę pod lakier. Kolor jest mleczny. Bardzo polecamy! jak wszystkie odżywki z tej marki. cena: 15.99zł.

 A to ich strona z odżywkami:  klik
Drugą odżywką jest odżywka marki " MISS SPORTY ". Ta odżywka nadaje ochronę i połysk paznokciom. Chroni paznokcie przez pękaniem. Nadaje połysk i trwałość. Można ją także stosować pod lakier. Ma kolor bezbarwny. cena:około 7zł. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥ Zachęcamy do komentowania.
♥ Za każdy komentarz ogromnie dziękujemy, daje nam to wielką motywacje.
♥ Nie zrażają nas hejty, a wręcz przeciwnie :)
♥ Zostaw linka do swojego bloga, a na pewno zajrzymy.
WYŁĄCZONA WERYFIKACJA OBRAZKOWA!