17 cze 2015

In May sweethearts

Zastanawiałyśmy się długo i doszłyśmy do wniosku, że zaczniemy " serię " ulubieńców miesiąca. Co najbardziej górowało u nas w danym miesiącu. A co czasem było wielkim nie wypałem. Będziemy Wam przedstawiać kategorie i do tego nasze ulubione rzezy, czasem będą też nieulubione, czyli te które się nam wcale nie spodobały. Ta seria, jest bardzo dobrze wszystkim znana. Nie będziemy przedłużać! Jeszcze na koniec chciałybyśmy Wam pokazać kategorie, z których będziemy korzystać. To tak: ulubione piosenki, ulubione filmy, ulubione jedzenie,ulubione picie, ulubione kosmetyki, ulubione ubranie, ulubione aplikacje na telefon. Wypisałyśmy wam 7 kategorii, z czego dziś z naszych ulubieńców maja pokażemy wam 4, które u nas dominowały :) Jeśli macie jeszcze jakieś kategorie to piszcie śmiało napewno skorzystamy! :))


 klik


 klik 

Pierwszym filmem będzie film pod tytułem " Miasto44 " 
Oglądałyśmy go w szkole na języku polskim z klasą. Wcześniej nie miałyśmy okazji go obejrzeć. Nasze odczucie po obejrzeniu tego filmu jest ogromne, nie spodziewałyśmy się, że będzie on tak dobrze nagrany, odzwierciedlenie tego co się wtedy działo było dobrze nagrane, tak, że wzruszyło nas. Jest warty obejrzenia. POLECAMY!

 Drugim filmem będzie " Chce się żyć " 
link do filmu: klik
Oto ten film jest bardzo pouczający. Nagrany jest w dawnych czasach ( PRL ).  Pokazuje jak traktują ludzi chorych fizycznie w ośrodkach zamkniętych i daje do wiele do zrozumienia i przemyślenia. Wiemy,po tym że lepiej przemęczyć się samemu i żyć z osobą chorą niż oddać ją do takiego ośrodka. Sądzą, że takie osoby, które są chore nie mają uczuć, wręcz przeciwnie oni czują to co my, bo są chorzy tylko fizycznie a nie psychicznie.
POLECAMY!TRUSKAWKI - NA LATO IDEALNE

 możemy podać w różnych postaciach : 

truskawki z czekoladą 

oraz różnego rodzaju szejki


Orzeźwiające smoothie z mięta   ZIAJA- masło kakaowe  przyspieszający opaleniznę cena: 9.99zł


 puder Astor Perfect Stay 24h cena: 29.99zł1 komentarz:

  1. truskawki są najlepsze !!! Pod każdą postacią. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

♥ Zachęcamy do komentowania.
♥ Za każdy komentarz ogromnie dziękujemy, daje nam to wielką motywacje.
♥ Nie zrażają nas hejty, a wręcz przeciwnie :)
♥ Zostaw linka do swojego bloga, a na pewno zajrzymy.
WYŁĄCZONA WERYFIKACJA OBRAZKOWA!