29 cze 2015

Days of of our town

Dziś przychodzimy do Was z postem, który będzie taki na luzie a mianowicie będzie dotyczył Dni Naszego miasta(Włocławka)" Lato z Radiem".  Zaczęły się one 27 czerwca a skończyły dzień po, czyli trwały zaledwie 2 dni. Tak w bardzo krótkim czasie działo się naprawdę dużo.Pierwszego dnia do naszego miasta przyjechały grupy kabaretowe między innymi: Łowcy.B i kabaret Młodych Panów, a poza nimi: Halama i Weźżesz. Był koncert 4Covers i Majcher&Zasada.Tego dnia, można było wyjść z całą rodzinką na włocławskie bulwary i pooglądać występy. Podczas kabaretów było można się uśmiać. Przyszło naprawdę dużo ludzi,z czego nasze miasto jest na pewno bardzo dumne :)
 A oto kilka fotek: 

Z kolei dnia drugiego były  występy na które pewnie nie tylko my czekałyśmy a całe nasze miasto. Na scenie pojawił się iluzjonista Maciej Pol, który pokazał swoje magiczne sztuczki. Wystąpił aż dwa razy. Każdy był zszokowany, jak zobaczył to co on tam robi na scenie. Pokazywał przeróżne sztuczki, które każdy oglądał z wielkim zaciekawieniem. Później był występ zespołu Manchester na którym nas nie było, bo poszłyśmy do sklepu kupić sobie jedzenie-zgłodniałyśmy. Kolejnym zespołem jak pojawił się na scenie był Afromental, dobrze przez Was znany, może jesteście nawet  w "afro-gangu". Włocławek dobrze się bawił, przy ich występie.Każdy śpiewał i skakał. Pod koniec rzucili w publiczność małymi ręczniczkami. 

Na ostatni koncert, chyba czekał każdy. Zebrało się tak dużo ludzi, że sobie tego nie wyobrażacie. Na scenę wyszła Ewa Farna, każdy krzyczał i piszczał. Ona jako jedyna miała koncert prawie godzinę i to właśnie ona swoimi piosenkami zakończyła Dni Włocławka. Było widać, że Włocławek jest zadowolony z takiej wizyty. Każdy się świetnie bawił :) Po koncercie podpisała kilka piłek plażowych i rzuciła w stronę publiczności, jednakże stałyśmy za daleko i nie miałyśmy jak ją złapać. Później aparat się nam rozładował i musiałyśmy robić zdjęcia telefonem, a ze względu na to, że stałyśmy daleko to zdjęcia nie były zbyt piękne. 

Podsumowując te dwa dni a szczególnie drugi dzień dni naszego miasta uważamy za bardzo udany. Z każdymi kolejnymi dniami Włocławka, dzieje się więcej i jest wiele atrakcji :) Młodsze pociechy miały gdzie się pobawić, były przeróżne zjeżdżalnie, trampoliny i huśtawki. Nie mamy na co narzekać, jesteśmy zadowolone. Oby za rok było tak jak w tym roku i jeszcze lepiej. A takie oficjalne zakończenie dni było o godzinie 23. O tej godzinie wystrzeliły do nieba przepiękne fajerwerki :) 

A Wy mieliście już dni swojego miasta? 
Podobało się Wam?
 Zachęcamy i czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach.  


2 komentarze:

  1. Już zaobserwowałam, liczę na rewanż :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zaobserwowałam, liczę na rewanż :)

    OdpowiedzUsuń

♥ Zachęcamy do komentowania.
♥ Za każdy komentarz ogromnie dziękujemy, daje nam to wielką motywacje.
♥ Nie zrażają nas hejty, a wręcz przeciwnie :)
♥ Zostaw linka do swojego bloga, a na pewno zajrzymy.
WYŁĄCZONA WERYFIKACJA OBRAZKOWA!